زارع پور مطرح كرد؛

حریم خصوصی کاربران خط قرمز وزارت ارتباطات

حریم خصوصی کاربران خط قرمز وزارت ارتباطات

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: حریم خصوصی کاربران در سکوهای داخلی خط قرمز ما است.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مهر، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از پیام رسان های بومی اظهار داشت: حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران در سکوهای داخلی خط قرمز وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
او همینطور امروز در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران اضافه کرد: پس از اینکه اسکرین شات در ارتباط با پیام رسان داخلی منتشر گردید جهت بررسی بیشتر به سازمان فناوری اطلاعات مأموریت دادم تا بررسی شود. وزیر ارتباطات با اشاره به اینکه به مرد اطمینان می دهم که در همه پیام رسانهای داخلی حافظ امنیت و حریم خصوصی مردم هستیم، اظهار داشت: این مورد خط قرمز ما است. وی ادامه داد: عکسی که انتشار یافته بود در ارتباط با گزارش مردمی بود که به پیام رسان رسیده بود. در پیام رسان های خارجی هم در صورت دریافت گزارش در خصوص انتشار محتوای غیر مجاز بررسی صورت می گیرد. این اقدامات برای پایش محتوای غیر مجاز در همه جای دنیا صورت می گیرد. زارع پور با تکیه بر این که به هیچ وجه هویت افراد در این بررسیها در اختیار کسی قرار نگرفته است، اظهار داشت: احدی به اطلاعات خصوصی مردم دسترسی ندارد.

1402/05/06
18:16:56
5.0 / 5
297
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵