جذب کارگزار نظارت و ارزیابی شرکت های فناور حوزه زیست فناوری

جذب کارگزار نظارت و ارزیابی شرکت های فناور حوزه زیست فناوری

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، فراخوان جذب کارگزار ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و نظارت بر اجرای طرح های مورد حمایت ستاد توسعه زیست فناوری منتشر گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری در جهت ارزیابی و بررسی صلاحیت شرکت ها، مؤسسه ها، شتاب دهنده ها، استارت آپ ها و هسته های فناور و همینطور نظارت بر فعالیت آنها، مبادرت به جذب کارگزار ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و نظارت بر اجرای طرح های مورد حمایت ستاد کرده است.
این کار با هدف برون سپاری فرایند ارزیابی و نظارت بر طرح های فناورانه صورت می گیرد و متقاضیانی که دارای مبحث اساسنامه و دارای سابقه فعالیت مرتبط در این عرصه هستند، می توانند برای ثبت درخواست کارگزاری، مدارک مورد نیاز و پروپوزال مربوطه را به پست الکترونیکی setadzist@gmail.com تا ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ ارسال نمایند.
فعالیت اصلی این کارگزار بررسی طرح های فناورانه بر مبنای معیارهای مشخص شده و همینطور نظارت بر حسن اجرای طرح ها و عرضه پیشنهادهای توانمندسازی است. ستاد توسعه زیست فناوری بعنوان متصدی امر درصدد است با استفاده از ظرفیت مجریان توانمند و دارای سابقه نظارت و ارزیابی و آشنا با نظام و اصول زیست فناوری، نسبت به انتخاب مجری واجد شرایط از راه فراخوان اقدام نماید.
بنا بر اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس رجوع کنند.1402/04/25
12:44:53
5.0 / 5
344
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP