ارزیابی عملکرد پرسنل سازمانی با پلت فرم و فاکتورهای بومی

ارزیابی عملکرد پرسنل سازمانی با پلت فرم و فاکتورهای بومی

پی اچ پی و جی کوئری: «پلتفرمی برای ارزیابی مدیریت سازمانی و پرسنل» محصول یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک خراسان است که بگفته پژوهشگران این شرکت، این پلت فرم امکان ارزیابی پرسنل برمبنای فاکتورهای بومی هر سازمان را فراهم می آورد.


علی مالکی، مدیر توسعه بازار این شرکت دانش بنیان در گفت و گو با ایسنا با اعلان اینکه این شرکت از سال ۸۳ در پارک علم و فناوری استان خراسان شروع به کار کرده است، اظهار داشت: محصولات این شرکت در حوزه مدیریت عملکرد است که برای این منظور پلتفرمی را پیاده سازی کردیم که حاوی ۴ زیر سامانه است.
وی مدیریت عملکرد سازمانی و پرسنل را از زیر سامانه های این پلت فرم دانست که بوسیله آن می توان نسبت به ارزیابی مدیریت عملکردی کارکنان و یا کارکنان برمبنای فاکتورهای عمومی و اختصاصی هر سازمان اقدام نمود.
این محقق در این زمینه توضیح داد: بطورمثال اگر سازمانی ۲۰۰ پرسنل داشته باشد، می تواند باتوجه به فاکتورهای تعریف شده نسبت به رتبه بندی پرسنل اقدام نمود. برای این منظور ما بصورت اختصاصی برای هر سازمانی مبادرت به تعریف فاکتورهای رتبه بندی می نماییم.
مالکی، مدیریت راهبردی را از دیگر خدمات این پلت فرم نام برد و تصریح کرد: در این بخش می توان اهداف طولانی مدت و کوتاه مدت سازمانی را برمبنای بودجه بندی و فاکتورهای اعلامی مورد ارزیابی قرار داد.
مدیر توسعه بازار این شرکت افزود: بخش دیگر این پلت فرم داشبورد مدیریت این محصول است که این توانایی را دارد که می توان در لحظه کلیه اطلاعات و دیتاهای سازمان را در این داشبورد مشاهده کرد.
بگفته وی هم اکنون ۱۷ وزارتخانه و ۱۵۰ سازمان دولتی و شرکت های خصوصی و همین طور آستان قدس رضوی از خدمات این سامانه بهره منده شده اند.
مالکی با اعلان اینکه تعدادی از بانکهای دولتی و ۳ بانک خصوصی مبادرت به پیاده سازی پلت فرم این شرکت دانش بنیان کرده اند، اظهار داشت: ما این توانایی را داریم که در لحظه حدود ۲۰۰ سازمان دولتی و خصوصی از پلت فرم ما بهره گیرند.
منبع:

1402/04/16
13:21:38
5.0 / 5
347
تگهای خبر: خدمات , شركت , فرم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP