معاون اول رییس جمهوری:

دستگاه های دولتی موظف به ایجاد پیوست دانش بنیانی در فعالیتشان شدند

دستگاه های دولتی موظف به ایجاد پیوست دانش بنیانی در فعالیتشان شدند

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، معاون اول رئیس جمهوری اعلام نمود: در دولت مصوب شده است که همه دستگاه های دولتی موظفند برای همه اقداماتشان، پیوست دانش بنیان داشته باشند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، محمدرضا مخبر امروز در حاشیه بازدید از بیست و ششمین نمایشگاه الکامپ در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: امروز در این بازدید بخش زیادی از راهکارهای مشکلات را در کشور مشاهده کردیم، البته در گذشته این اعتقاد را داشته ام و با این قشر آشنایی داریم.
وی با تأکید بر این که انصافا ظرفیتهای زیادی در شرکت های دانش بنیان داریم، اظهار داشت: ظرف چند سال آینده تقریباً ۶۰ درصد جی دی پی دنیا را بخش اقتصاد دیجیتال تشکیل می دهد و یکی از مزیت های جدی کشور هم همین است، چون اساس توسعه اقتصادی دیجیتال، نیروهای نخبه و خلاق و با جسارت و با اعتماد به نفس بالا است که خوشبختانه در کشور نیروهای جوان خلاق فراوان است که یکی از مزیت های جدی کشور بشمار می رود.
وی افزود: عزم دولت بر استفاده از این نیروها است، ولی موانعی نیز وجود دارد که درحال حل این موانع هستیم و در دولت مصوب شده است که همه دستگاه های دولتی موظفند برای همه اقداماتشان، پیوست دانش بنیان داشته باشند.
مخبر اشاره کرد: امروزه تعدادی از اتفاقاتی که در عرصه های نفت، صنعت و کشاورزی رخ می دهد، هر جایی که دانش بنیان ها به کار گرفته شدند، ما میانبر پیشرفت کردیم.
معاون اول رئیس جمهور افزود: البته باید کانونی که بطور مرتب دستگاهها مراجعه کنند و مشکلاتشان را مطرح کنند، شکل بگیرد که امیدوار هستم به همراه وزیر ارتباطات که خودشان دراین زمینه متخصص هستند، ساماندهی نماییم.1402/04/10
10:45:56
5.0 / 5
400
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP