در بازدید از غرفه همراه اول مطرح شد؛

تأکید سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی بر حوزه محتوا

تأکید سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی بر حوزه محتوا

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی ضمن بازدید از سبد محصولات دیجیتال همراه اول در الکامپ ۲۰۲۳، در نشستی با مدیران ارشد اپراتور اول ارتباطی بر اهمیت واگذاری حوزه محتوا به لایه کارشناسی تاکید کرد.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ امروز چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲ در حالی سپری شد که امیر خوراکیان، معاون حقوقی و امور مجلس و سخنگوی مرکز ملی فضای مجازی با حضور در سالن ۳۵ نمایشگاه بین المللی تهران، در جریان محصولات و سرویسهای توسعه یافته توسط همراه اول که با شعار تجربه جهان دیجیتال در این رویداد حاضر شده است، قرار گرفت.
خوراکیان بعد از بازدید از سگمنت «زندگی دیجیتال» که سرویس هایی همچون سامانه بلاکچین همراه اول، پلت فرم جامع گردشگری، تماس تصویری، ذره بین، سیم کارت گردشگری، شاد و تعدادی سرویس دیگر در آن قرار دارد، در نشستی با حمید بهروزی، قائم مقام همراه اول به بیان نظرات و دیدگاه های خود در رابطه با ظرفیتهای بالقوه و بالفعل اپراتور اول ارتباطی کشور پرداخت.
وی سپس ابراز کرد که در حوزه محتوا باید مباحث و موضوعات را به لایه کارشناسی واگذار کرد تا به سر انجام برسد و خوشبختانه پلت فرم های توسعه یافته در همراه اول و عملیاتی شدن شعار تحول دیجیتال، نشان از توجه ویژه این اپراتور به این مقوله مهم دارد.
بهروزی هم در این جلسه به تاریخچه دو سال گذشته همراه اول و اقدامات آن در حوزه محتوا اشاره نمود و از همت اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه برای غنی سازی این حوزه با تاکید بر ظرفیتهای نخبگانی و متخصصان داخلی گفت.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با برنامه ها و سرویسهای همراه اول در نمایشگاه الکامپ ۲۰۲۳ به پرتال این رویداد به نشانی https: //mci.ir/elecomp رجوع کنند.

1402/04/09
14:06:15
5.0 / 5
337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳