جذب ایده های برتر جشنواره فناوری خلق ایده در پارک استان مرکزی

جذب ایده های برتر جشنواره فناوری خلق ایده در پارک استان مرکزی

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی با اشاره به برگزاری جشنواره خلق ایده در این پارک، اظهار داشت: ایده های برتر این جشنواره بدون داوری مجدد مورد جذب و پذیرش به عنوان هسته مرکز رشد در این پارک قرار می گیرند.


دکتر محمدعلی داستان در گفت وگوبا ایسنا، ارتباط مستمر با دانشگاه ها و انجمن های علمی دانشجویی را بعنوان یکی از راهکارهای مهم برای تسهیل و تسریع خلق ایده و طرح های نوآورانه دانست و اظهار داشت: در این خصوص از آغاز سال ۱۴۰۲ تا کنون ۳ رویداد با عنوان جشنواره خلق ایده با محوریت خلق ایده و کارگاه های آموزشی در دانشگاه های اراک، صنعتی اراک و فرهنگیان استان مرکزی برگزار شده است.
وی هدف از برگزاری این رویداد را توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری در این استان عنوان نمود و خاطرنشان کرد: ایده های برتر در این جشنواره بدون داوری مجدد مورد جذب و پذیرش بعنوان هسته مرکز رشد پارک علم و فناوری قرار گرفته و همینطور به نفر اول هر رویداد ۵۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳۰ میلیون ریال و نفر سوم ۲۰ میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد شد.
داستان، تقویت فعالیتهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه ها را از دیگر برنامه های راهبردی این پارک امسال ذکر کرد.
رییس پارک علم و فناوری استان مرکزی، اضافه کرد: هدف ما از برگزاری این رویدادها ایجاد انگیزه و تقویت روحیه فناورانه دانشجویان است که متقاضیان می توانند با شرکت در این رویدادها از حمایت های مالی و معنوی پارک علم و فناوری استان مرکزی بهره مند شوند.
داستان ضمن اشاره به طرح ملی تور فناوری، اضافه کرد: با هدف آشنایی و شناخت فعالیت ها، دستاوردها و توانمندی های فناورانه و نوآورانه شرکتهای فناور و دانش بنیان و در جهت تحقق اهداف رویدادهای خلق ایده دانشگاهی؛ بازدیدهای گوناگونی توسط اعضای هیئت علمی و دانشجویان، از پارک علم و فناوری استان مرکزی صورت پذیرفت.
منبع:

1402/04/04
11:26:10
5.0 / 5
339
تگهای خبر: آموزش , شركت , فناوری , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP