از سوی فرهنگستان علوم؛

پژوهشگران جوان علوم پایه

پژوهشگران جوان علوم پایه

پی اچ پی و جی کوئری: نهمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور(سال 1402) با معرفی پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه پایان یافت.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، نهمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه کشور(سال 1402) به همت گروه علوم پایه فرهنگستان علوم انجام شد و در این مراسم که به بهانه بزرگداشت ابوریحان بیرونی برگزار گردید، پنج جوان چهره و شاخص علمی کشور در رشته های فیزیک، ریاضی، شیمی، زمین شناسی و زیست شناسی معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند.
نهمین دوره تجلیل از پژوهشگران جوان برجسته علوم پایه با حضور دکتر رضا اردکانی رئیس فرهنگستان علوم، دکتر محمدجواد لاریجانی رئیس پژوهشگاه دانش های بنیادی و دکتر سیدمصطفی محقق داماد رییس گروه مطالعات اسلامی فرهنگستان علوم امروز اول تیرماه همزمان با روز بزرگداشت ابوریحان بیرونی در محل این فرهنگستان انجام شد.
در این مراسم از ۵ پژوهشگر جوان در عرصه های علوم پایه فیزیک، ریاضی، زیست شناسی، زمین شناسی و شیمی تقدیر به عمل آمد که اسامی این پژوهشگران به این شرح است:
"دکتر عاطفه جوادی" در شاخه فیزیک، "دکتر ناصر گلستانی" در شاخه ریاضی "، دکتر هادی پرستار شهری" در شاخه شیمی، "دکتر امین جمشیدی" در شاخه زمین شناسی، "دکتر مسلم شریفی نیا" در شاخه زیست شناسی، به عنوان پژوهشگران شاخه علوم پایه عرضه شدند.
منبع:

1402/04/02
18:51:44
5.0 / 5
375
تگهای خبر: كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲