شناسایی منابع آب ژرف با استفاده از ظرفیت شرکت های توانمند

شناسایی منابع آب ژرف با استفاده از ظرفیت شرکت های توانمند

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، «فراخوان شناسایی شرکتهای توانمند در حوزه مطالعات زمین شناسی و ژئوفیزیک برای شناسایی منابع آب ژرف» توسط ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری منتشر گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، معاونت علمی ریاست جمهوری در نظر دارد نسبت به شناسایی و بهره گیری از توانمندی شرکت ها و مجموعه های علمی، فناور و دانش بنیان در حوزه مطالعات زمین شناسی و ژئوفیزیکی به منظور شناسایی منابع آب ژرف در استانهای با اولویت کشور نظیر اصفهان، یزد، سمنان، مرکزی، سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی و جنوبی و کرمان اقدام نماید.
همه شرکت ها و مجموعه های علمی و دانشگاهی توانمند در «تهیه نقشه های زمین شناسی»، «زمین شناسی ساختمانی»، مدل سازی سه بعدی زمین شناسی ساختمانی»، «مدل سازی محیط رسوبی»، «مدل سازی سه بعدی زمین شناسی مخزن»، «چینه شناسی»، «چینه نگاری سکانسی»، «تفسیر محیط های رسوبی» و «ژئوشیمی»، «ژئوفیزیک غیرلرزه ای همچون گرانی سنجی، مغناطیس هوایی، مگنتوتلوریک و ادیومگنتوتلوریک» و «ژئوفیزیک لرزه ای شامل لرزه ای دوبعدی و سه بعدی» می توانند در این فراخوان مشارکت کنند.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس https: //ab.isti.ir/ رجوع کنند.
منبع:

1402/03/17
09:54:04
5.0 / 5
332
تگهای خبر: شركت , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲