بالاترین های مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

بالاترین های مسابقات ربوکاپ آزاد ایران

پی اچ پی و جی کوئری: در مراسم اختتامیه هفدهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران تیم های برتر معرفی گشتند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، هفدهمین مسابقات ربوکاپ آزاد ایران از روز چهارشنبه، ۶ اردیبهشت ماه در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد شروع شد و بعد از ۳ روز رقابت امروز جمعه، ۸ اردیبهشت ماه با معرفی بالاترین تیم ها پایان یافت.
آیین اختتامیه این رویداد با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و دکتر طهرانچی رییس دانشگاه آزاد انجام شد.
برمبنای رای داوران بالاترین ها به این شرح است:


مقام های اصلی
لیگ ربات های پرنده
مقام اول تیم دانشگاه آزاد قزوین MRL-UAV
مقام دوم تیم cyrusUAV
مقام سوم robotic house
لیگ ربات صنعتی
مقام اول تیم دانشگاه آزاد قزوین
لیگ ربات انسان نما
تیم HSL از دانشگاه آزاد قزوین
لیگ خودروی خودران
مقام اول تیم Aurga
مقام دوم تیم Roady challenger
مقام سوم تیم شهید مزاری(ره)
لیگ ماه نورد
مقام اول تیم ویستا
مقام دوم تیم Nasir rover
لیگ شبیه ساز دوبعدی فوتبال
مقام اول تیم pyrus
مقام دوم تیم yushan2023
مقام سوم تیم R3CESBU
لیگ شبیه ساز دو بعدی فوتبال استارتر
مقام اول تیم EMPEROR
مقام دوم تیم CYRUS
مقام سوم تیم aeteam


لیگ های دموی دانش آموزی
مقام اول تیم A.S R
مقام دوم تیم های robot surgeon، R.MC
مقام سوم تیم های besat و Nurse Sina
مقام اول کنفرانس تیم های FUM-Explorers-SRCMFA

لیگ های ربات های فوتبالیست دانش آموزان
لیگ ربات فوتبالیست وزن آزاد دانش آموزی
مقام اول تیم METIS
مقام دوم تیم علامه طباطبایی
مقام سوم تیم های JUSTIC LEAGUE، A.T.P
ربات های فوتبالیست وزن سبک دانش آموزی
مقام اول تیم AFTER x
مقام دوم تیم rasta
مقام سوم تیم های فرزانگان ۴ و علامه طباطبایی
لیگ ربات فوتبالیست وزن سبک پرایمری دانش آموزی
مقام اول تیم TIS
مقام دوم تیم فردوسی
مقام سوم تیم ATF
لیگ ربات های شبیه ساز فوتبالیست دانش آموزی
مقام اول تیم فونیکس
مقام دوم تیم hellisim
مقام سوم تیم آلفافورس


لیگ های فضای مشترک
لیگ فضای مشترک پرایمری دانش آموزی
مقام اول تیم error404
مقام دوم تیم A.T.R.T
مقام سوم تیم SSMGOD
لیگ فضای مشترک سکندری دانش آموزی
مقام اول تیم Negahe no
مقام دوم تیم نگرش
مقام سوم تیم دیجیتال دفندرز


لیگ های RMRC
لیگ پرایمری
مقام اول تیم PRT
مقام دوم تیم پیشنام
مقام سوم تیم P.R.C
لیگ سکندری
مقام اول پیشنام
مقام دوم تیم شراگیم
مقام سوم تیم خانه رباتیک محبی

لیگ های امدادگر دانش آموزی
امدادگر دانش آموزی خطی
مقام اول پیشنام
مقام دوم تیم دانش
مقام سوم تیم اسلام
امداد دانش آموزی ماز
مقام اول تیم دانش
مقام دوم دانش ماز
مقام سوم تیم پیشنام
پرایمری دانش آموزی
مقام اول تیم پیشنام
مقام دوم تیم اسلام pro
مقام سوم تیم دانش مگا
لیگ امدادگر مقدماتی سکندری دانش آموزی
مقام اول تیم اسلام اسمارت
مقام دوم دانش تک
مقام سوم اسلام pro
لیگ امدادگر ماز دانش آموزی
مقام اول تیم روبوورسی
مقام دوم تیم tech Army
مقام سوم تیم رپید ریسپانس
مقام رقابت های فنی
لیگ فوتبالیست دوبعدی
بهترین ارائه تیم The8
لیگ فوتبالیست دوبعدی استارت
مقام اول بهترین ارائه تیم گلکسی coders
مقام اول رقابت فنی تیم ADT
مقام بهترین تیم جدیدالورود تیم imc
مقام بهترین الگوریتم تیم Cyrus girls
لیگ خودروی خودران
مقام اول رقابت فنی تیم های رودی چلنجر، kiau robo، RMSS، SRC
مقام بهترین الگوریتم تیم ترافیک IAUK
مقام خلاقیت تیم COMVOY
لیگ دموی بزرگسالان
مقام بهترین طراحی تیم آرمان
لیگ دموی دانش آموزی پرایمری
مقام بهترین تیم جدید تیم MR.COOLEI
مقام اول چالش فنی تیم MR.ROBOT
مقام اول سوپرتیم MR.cooler
دموی دانش آموزی سکندری
مقام اول بهترین ارائه تیم fum، Alliiance، srcmfa
مقام دوم بهترین ارائه تیم sama5arash
مقام خلاقیت تیم سما یک
مقام بهترین کار تیم، تیم ir فورس پرایم
مقام بهترین طراحی تیم رایماند روبوت
مقام اول سوپرتیم به دو تیم

مقام بهترین کار تیمی تعلق می گیرد به تیم IR_FORCE Prime
لیگ دموی بزرگسال
مقام اول تیم Roham Robotics
لیگ های دموی دانش آموزی
مقام اول تیم A.S.R
مقام دوم تیم های RMC Interactive shop، Robo surgeon
مقام سوم تیم های Nurse sina، Besat
مقام اول کنفرانس تیم SRCMFA _ Explorers_ FUM

لیگ های ربات های فوتبالیست دانش آموزی
ربات فوتبالیست وزن آزاد
مقام اول تیم Metis
مقام دوم تیم Allameh tabatabaei
مقام سوم تیم های A.T.P و Justic League بطور همزمان

ربات فوتبالیست وزن سبک دانش آموزی
مقام اول تیم After X
مقام دوم تیم Rasta
مقام سوم تیم های فرزانگان ۴ و علامه طباطبایی
ربات فوتبالیست وزن سبک پرایمری دانش آموزی
مقام اول تیم Ti's
مقام دوم تیم فردوسی
مقام سوم تیم A.T.F
شبیه سازی ربات فوتبالیست دانش آموزی
مقام اول تیم فونیکس
مقام دوم تیم Hellsim
مقام سوم تیم Alpha Force
لیگ ربات پرنده
مقام اول تیم MRL_UAV
مقام دوم تیم Cyrus UAV
مقام سوم تیم Robotic house
لیگ ربات صنعتی
مقام اول تیم MRL
لیگ ربات انسان نما
مقام اول تیم MRL_HSL
لیگ خودروی خودران
مقام اول تیم AUriga
مقام دوم تیم Roady challenger
مقام سوم تیم شهید مزاری
لیگ ماه نورد
مقام اول تیم Vista
مقام دوم تیم Nasir Rover
لیگ شبیه ساز دوبعدی فوتبال
مقام اول تیم pyrus
مقام دوم تیم Yushan 2023
مقام سوم تیم R3CESBU
لیگ شبیه ساز دوبعدی فوتبال استارتر
مقام اول تیم EMPEROR
مقام دوم تیم CYRUS
مقام سوم تیم aeteam





منبع:

1402/02/09
14:15:01
5.0 / 5
422
تگهای خبر: دیجیتال , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳