معرفی برترین های جشنواره طراحی صنعتی ایران

معرفی برترین های جشنواره طراحی صنعتی ایران

پی اچ پی و جی کوئری: به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، سرپرست معاونت نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از برگزاری اختتامیه دومین دوره «جشنواره طراحی صنعتی ایران» اطلاع داد.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، حمید ذوالفقاری با بیان اینکه برگزیدگان دومین جشنواره طراحی صنعتی ایران در آیین اختتامیه این رویداد معرفی و تقدیر می شوند، افزود: این رویداد یکشنبه ۴دی ماه سالجاری در خانه فناوری و نوآوری صادراتی ایران ساخت برگزار می گردد تا ضمن معرفی برگزیدگان این دوره، بستری برای ترغیب و تشویق شرکت ها و صاحبان محصولات دانش بنیان به ارتقای طراحی محصولات فراهم گردد.

ذوالفقاری با بیان اینکه در زمان ثبت نام جایزه، ۱۴۷ محصول از ۱۰۸ شرکت مشارکت کردند، اضافه کرد: دومین دوره جایزه طراحی صنعتی ایران در حوزه های «تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی»، «تجهیزات و ماشین آلات صنعتی»، «طراحی داخلی نوآوری و فناوری (ویژه شتابدهنده ها، مراکز نوآوری، فضای کار اشتراکی و... )»، «آموزش، ورزش، سرگرمی» و «صنایع دستی و بسته بندی» برگزار شد.

وی تصریح کرد: در اختتامیه این جشنواره برترین های هر ۵ حوزه معرفی و علاوه بر تقدیر از ایشان، با همراهی صندوق نوآوری و شکوفایی تسهیلاتی به رتبه های برتر شرکتهای دانش بنیان هر یک از حوزه ها اعطا خواهد شد؛ رتبه اول یک میلیارد تومان، رتبه دوم ۷۵۰ میلیون تومان و رتبه سوم ۵۰۰ میلیون تومان دریافت می کنند.

ذوالفقاری در رابطه با فرایند داوری ها اظهار داشت: این فرایند در چهار مرحله ارزیابی اولیه، داوری سریع، داوری کامل مستندات و در نهایت ارزیابی حضوری برترین ها انجام شد. در داوری حضوری، ۱۵ طرح شاخص در نمایشگاه تجهیزات مواد آزمایشگاهی مورد ارزیابی نهایی قرار گرفتند.

سرپرست معاونت نوآوری و تجاری سازی فناوری اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده در این سال ها، حمایت بلاعوض برای طراحی صنعتی و ساخت دمو نمایشگاهی از معاونت علمی و فناوری و حمایت بلاعوض از ثبت طراحی صنعتی و وام نمونه سازی برای ارتقا و طراحی مجدد محصولات دانش بنیان در صندوق نوآوری و شکوفایی برای این امر هم پیشبینی شد.

جایزه طراحی صنعتی ایران، برنامه اصلی ترویجی مرکز طراحی ایران است که دومین دوره آن با همراهی و همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان و نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ایران ساخت برگزار شد.

اختتامیه این دوره روز یکشنبه ۴دی ماه سال جاری در خانه نوآوری و فناوری ایران سالن ۳۷A نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود. ضمناً امکان بازدید از نمایشگاه محصولات برتر این دوره برقرار خواهد بود.

منبع:

1401/10/02
18:55:41
5.0 / 5
573
تگهای خبر: آموزش , شركت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دوستان پی اچ پی و جی كوئری