تفاهم نامه 1000 میلیاردی پارک فناوری دانشگاه علامه طباطبائی با بنیاد برکت

تفاهم نامه 1000 میلیاردی پارک فناوری دانشگاه علامه طباطبائی با بنیاد برکت

پی اچ پی و جی کوئری: بنیاد برکت و پارک علم و فناوری دانشگاه علامه طباطبایی در پشتیبانی از واحدهای فناور و نوآور و کسب و کارهای دانش بنیان تفاهم نامه همکاری هزار میلیاردریالی امضا کردند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه همکاری با حضور دکتر عبدالله معتمدی، رییس دانشگاه علامه طباطبائی و دکتر داود حسین پور، معاون دانشگاه علامه، دکتر محسن مطیعی مسئول راه اندازی و سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه علامه و دکتر مرتضی نیازی، معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت و در راه توسعه کسب وکارهای دانش بنیان به امضای طرفین رسید.
عبدالله معتمدی رییس دانشگاه علامه طباطبائی، در این مراسم ضمن تبیین نقش علوم انسانی در جامعه بر عزم دانشگاه علامه طباطبائی بر پشتیبانی از کسب و کارهای مولد و اشتغالزای مبتنی بر نوآوری و فناوری اصرار کرد.
مرتضی نیازی، معاون توسعه اشتغال اجتماع محور بنیاد برکت نیز در این مراسم انواع مدلهای کسب وکار مورد حمایت را بر شمرد و چالش های راه اندازی کسب وکار جدید را برای دانشجویان حاضر در جلسه تشریح نمود.
به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری دانشگاه علامه طباطبائی، در ادامه این جلسه داوود حسین پور، معاون دانشگاه علامه با اعلان اینکه بر طبق این تفاهم نامه ظرفیت گسترده ای جهت توسعه فناوری و کاربردی سازی علوم انسانی فراهم می شود، بر بهره برداری از فرصت بدست آمده توسط دانشجویان و استان اصرار کرد.
محسن مطیعی، مدیرگروه مدیریت فناوری و کارآفرینی و مسئول راه اندازی و سرپرست پارک علم و فناوری دانشگاه علامه طباطبائی نیز به کوشش های انجام شده جهت راه اندازی پارک دانشگاه علامه طباطبائی اشاره و ضمن تبیین ظرفیت های موجود دانشگاه جهت فعالیت نوآورانه، خلاقانه، کارآفرینی و فناور، برنامه های توسعه آتی پارک علم و فناوری را تشریح نمود.
منبع:

1401/09/25
11:50:21
5.0 / 5
570
تگهای خبر: فناوری , كاربر , كسب و كار
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP