نخستین مرکز رشد مشترک با روسیه در دانشگاه شهید بهشتی

نخستین مرکز رشد مشترک با روسیه در دانشگاه شهید بهشتی

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، رییس دانشگاه شهید بهشتی با اعلان اینکه این دانشگاه برنامه های مهمی را در دستور کار خود قرار داده است، اظهار داشت: ما نخستین مجموعه ای هستیم که مرکز رشد مشترک با روسیه داریم.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سید محمودرضا آقامیری امروز در بیست و سومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران، فناوران و نوآوران برگزیده کشور که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، اظهار داشت: دانشگاه شهید بهشتی با سه پردیس نزدیک به ۲۰۰ هکتار درحال فعالیت است و امروز در صحنه افتخارآفرینی در کشور حضور دارد.
رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تعداد دانشکده ها و پژوهشگاه های دانشگاه شهید بهشتی، افزود: دانشگاه شهید بهشتی ۱۹ دانشکده و ۹ پژوهشکده دارد.
وی ادامه داد: در تلاشیم در کنار هر دانشکده یک پژوهشکده داشته باشیم تا بتوانیم مشکلات کشور را حل نماییم.
آقامیری با اشاره به تعداد مقاله های نمایه شده در اسکوپوس، اظهار داشت: امروز در این مراسم ۲۰ نفر از اساتید یک درصد برتر و دو درصد برتر دنیا را در جمع خود داریم. ۱۷۰۰ مقاله نمایه شده در اسکوپوس و همچین ۱۶۸ کتاب انتشار یافته است.
رییس دانشگاه شهید بهشتی افزود: دانشگاه شهید بهشتی برنامه های مهمی را در دستور کار خود قرار داده است. ما نخستین مجموعه ای هستیم که مرکز رشد مشترک با روسیه داریم.
وی با اشاره به ارتباط دانشگاه با صنعت، اظهار داشت: در تلاشیم که به سمت صنعت حرکت نماییم و به همین دلیل، بخش عمده ای از فعالیت ها را به سمت حل مسئله سوق دادیم. خوشبختانه امسال کارهای پژوهشی مورد توجه قرار گرفت.
منبع:

1401/09/24
14:18:44
5.0 / 5
535
تگهای خبر: كشور , هك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴