دستگاه بسته بندی محصولات تولیدی در صنایع بومی سازی شد

دستگاه بسته بندی محصولات تولیدی در صنایع بومی سازی شد

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، دستگاه بسته بندی به نام ˮکارتنینگˮ محصول یکی از شرکتهای فناور است که برای بسته بندی همه محصولات بخصوص محصولات شکننده قابل استفاده می باشد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی، بابک فردصادق، عضو هیات مدیره این شرکت فناوری با اشاره به تولید دستگاه کارتنینگ، اظهار داشت: دستگاه کارتنینگ دستگاهی است که محصولات تولید شده را در کارتن قرار می دهد و بسته بندی می کند. این دستگاه به شکلی طراحی شده که قادر می باشد در هر دقیقه بیش از ۱۰ کارتن را بسته بندی و پکیج کند.
وی به عملکرد این دستگاه اشاره نمود و تصریح کرد: دستگاه در ابتدا کارتن ها را از خشاب گرفته و شکل می دهد تا کارتن آماده ورود محصول به آن شده و سپس درب کارتن را می بندد. علاوه بر آن دستگاه کارتنینگ محصول را به شکل و تعداد مورد نظر مرتب می کند تا محصول آماده بارگیری به داخل کارتن شود.
فرد صادق، دقت بالا، تولید ضایعات کم و تناسب آن برای بسته بندی محصولات شکننده را از خاصیت های دستگاه کارتنینگ دانست و افزود: این دستگاه بسیار مناسب برای کارخانه هایی است که مقدار تولید روزانه بالایی دارند و محصولات خودرا بصورت کارتنی و با سرعت بالا بسته بندی می کنند که از آن جمله می توان به صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی، شیمیایی و غذایی اشاره نمود.
منبع:

1401/09/09
10:38:31
5.0 / 5
531
تگهای خبر: تولید , دستگاه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴