بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر

بسته ویژه ایرانسل برای سفر به قطر

پی اچ پی و جی کوئری: تعرفه ها و بسته های ویژه رومینگ ایرانسل برای جام جهانی قطر اعلام گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از روابط عمومی ایرانسل، نخستین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با هدف تسهیل ارتباطات هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان و مسافران ایرانی کشور قطر در ایام جام جهانی فوتبال، تعرفه ها و بسته های ویژه ای را برای این رویداد در نظر گرفته است. ایرانسلی هایی که به قطر سفر می کنند، می توانند با فعال سازی رومینگ، با هزینه ای مقرون به صرفه، به اینترنت دسترسی داشته باشند و با دوستان و عزیزان خود، ارتباط تلفنی برقرار کنند. این خدمات در فاصله روزهای ۲۷ آبان تا ۲۸ آذر ۱۴۰۱، فعال و در تمامی مناطق تحت پوشش اپراتورهای ودافون (Vodafone) و اوردو (Ooredoo) در کشور قطر، برای تمامی مشترکان اعتباری و دائمی ایرانسل، دردسترس است. بر این اساس، برقراری هر دقیقه تماس صوتی در کشور قطر با شماره قطری، برقراری هر دقیقه تماس صوتی از قطر با ایران و نیز دریافت هر دقیقه تماس تلفنی از ایران در کشور قطر، ۹۰۰۰ تومان هزینه خواهد داشت. هزینه ارسال هر پیامک، ۲۰۰۰ تومان و هزینه استفاده از هر مگابایت اینترنت همراه نیز، ۲۰۰۰ تومان خواهد بود.
ایرانسل همین طور برای ایجاد امکان مدیریت بهتر حساب و صرفه جویی در هزینه ها، سه بسته ترکیبی ویژه رومینگ را نیز در اختیار مشترکان خود قرار داده است. بسته ترکیبی اول، شامل ۲ گیگابایت اینترنت همراه، ۲۰ دقیقه مکالمه صوتی با ایران یا با کشور قطر و ۲۰ پیامک و بسته ترکیبی دوم، شامل ۵ گیگابایت اینترنت همراه، ۵۰ دقیقه تماس صوتی با ایران یا با کشور قطر و ۵۰ پیامک است. این دو بسته، به ترتیب به قیمت ۳۹۰هزار تومان و ۹۹۰هزار تومان عرضه شده اند. بسته ترکیبی سوم نیز یک بسته ویژه مکالمه و پیامک، شامل ۹۰ دقیقه تماس صوتی با ایران یا با کشور قطر و ۹۰ پیامک است که با قیمت ۴۹۰هزار تومان در اختیار مشترکان ایرانسل قرار گرفته است. فعال سازی بسته های فوق، با شماره گیری کد دستوری #۴*۱۱۱۱* و یا بوسیله اپلیکیشن ایرانسل من، امکان پذیر است.
مشترکان ایرانسل توجه داشته باشند که بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک فعال شبکه ایران، زمان حضور در کشور قطر، قابل استفاده نخواهند بود و لازم است که در صورت نیاز، بسته های اینترنت ویژه رومینگ را فعال کنند. همین طور لازم است که مشترکان ایرانسل، پیش از خروج از کشور، «امکان استفاده از خدمات رومینگ» را روی حساب خود فعال کنند. فعال سازی «امکان استفاده از خدمات رومینگ»، با شماره گیری کد دستوری #۱*۱۱۱۱* یا بوسیله اپلیکیشن ایرانسل من امکان پذیر است. روشن کردن گوشی تلفن همراه هیچ هزینه ای ندارد. دریافت پیامک نیز در مدت سفر رایگان است و هزینه تماس ورودی و خروجی، برمبنای دقیقه و از زمان شروع مکالمه، محاسبه می گردد. بنابراین، در صورتیکه تماس وارده، پاسخ داده نشود، هزینه ای بابت آن تماس منظور نخواهد شد. مشترکان ایرانسل باید توجه نمایند که با روشن کردن اینترنت رومینگ، اینترنت مورد استفاده در اپلیکیشن های تلفن همراه، با هزینه رومینگ محاسبه می شود. بدین سبب حتما از غیرفعال بودن اتصال خودکار یا غیرضروری به اینترنت، در اپلیکیشن های خود اطمینان حاصل کرده و نیز برای پرهیز از هزینه های غیرضروری در هنگام حضور در کشور قطر، در تنظیمات پیامرسان های خود، دانلود خودکار ویدئو، عکس و فایل صوتی را غیرفعال کنند. مشترکان ایرانسل باید در نظر داشته باشند که برای تماس با شماره های ایرانی از خارج از کشور، لازم است قبل از شماره مشترک مدنظر خود، حتما کد ۰۰۹۸ را شماره گیری کنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشترکان عزیز، شماره های مد نظر خودرا با پیش شماره‌ی ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره کنند تا در زمان برقراری تماس، سرعت عمل بیشتری داشته باشند. اطلاعات بیشتر در حوزه استفاده از خدمات رومینگ، در صفحه‌ی رومینگ وب سایت ایرانسل به آدرس irancell.ir/roaming دردسترس است.


منبع:

1401/08/29
14:52:12
5.0 / 5
880
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP