علی بهادری جهرمی :

شبکه ملی اطلاعات تقویت می شود

شبکه ملی اطلاعات تقویت می شود

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، سخنگوی دولت اظهار داشت: زمین جنگ در فضای مجازی زمین بازی دشمن است ما تلاش داریم شبکه ملی اطلاعات را تقویت نماییم و بدین منظور ۶ هزار میلیارد تومان به تقویت شبکه ملی اطلاعات بودجه تخصیص داده شد.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، دکتر علی بهادری جهرمی دبیر و سخنگوی هیأت دولت جمهوری اسلامی ایران در دانشکده علوم اداری و اقتصادی دانشگاه فردوسی مشهد در دیدار با نخبگان و اساتید حوزه و دانشگاه های مشهد اظهار داشت: سالهای سال است که دشمن تلاش می کند تا استقلال کشور را زیر سوال ببرد، با برداشتی که شیوه حکمرانی در ده سال قبل داشتیم متأسفانه نگاه این بود که مشکلات از گفتگو با پشت میز نشسته های آن ور آبی حل کرد، آمار و ارقام این را نشان داده است که این نگاه مکمل تحریم شد.
وی افزود: با عنایت به این که در این ده سال تمام توجه ها و تمرکزها به اقتصاد بود، نتیجه اش باید رشد اقتصادی می بود که این گونه نشد، یعنی کشور در مبحث اقتصادی درجا زد.
سخنگوی دولت عامل تورم را افزایش نقدینگی در دولت های قبلی دانسته و اظهار داشت: کشور به سمت افزایش نقدینگی و تورم رفت تا جایی که اقتصادی مریض به دولت سیزدهم تحویل داده شد. این دولت تمام تلاش خویش را کرده و می کند تا بتواند تورم و موتور خلق پول را کنترل کند که تا حدودی هم موفق بود.
دبیر هیأت دولت در این جلسه در مورد اقدامات و پیشرفت های دولت مواردی همچون پنج برابر شدن مبادلات تجاری با کشورهای همسایه و دوبرابر شدن مودیان مالیاتی نسبت به یک سال قبل اشاره کرده و اضافه کرد: بعد از این پیشرفت ها در عرصه های مختلف دشمن لحظه به لحظه احساس خطر کرد، به فرموده مقام معظم رهبری دلیل این تهاجم اخیر سیر پیشرفت ایران بود. بنابراین در روزهای اغتشاشات بگونه ای جنگ رسانه ای راه انداخت و تمام قوای خویش را بخصوص قوای رسانه ای را پای کار آورد تا ایران را از پای درآورد.
بهادری جهرمی افزود: به این علت که زمین جنگ در فضای مجازی زمین بازی دشمن است ما تلاش داریم شبکه ملی اطلاعات را تقویت نماییم و بدین منظور ۶ هزار میلیارد تومان به تقویت شبکه ملی اطلاعات بودجه تخصیص داده شده است.

1401/08/28
10:05:07
5.0 / 5
613
تگهای خبر: بازی , فرم , فضای مجازی , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱