حضور 155 شرکت کاتالیست ساز در رویداد فناورانه

حضور 155 شرکت کاتالیست ساز در رویداد فناورانه

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، با برگزاری همایش و نمایشگاه تخصصی توسعه دانش بومی کاتالیست، ۱۵۵ شرکت در جریان ۳۹ نیاز فناورانه این حوزه قرار گرفتند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، اولین همایش و نمایشگاه تخصصی توسعه دانش فنی بومی و انتقال فناوری در ساخت و احیای کاتالیست های شیمیایی امروز در محل خانه نوآوری و فناوری مستقر در نمایشگاه بین المللی برگزار شد.

این نمایشگاه با هدف عرضه دستاوردهای شرکتهای دانش بنیان در حوزه کاتالیست های شیمیایی و شکل گیری پویش استارت آپی برای جذب هسته های فناور به منظور توسعه تکنولوژی های جدید حوزه کاتالیست های شیمیایی برگزار شده است.

از دستاوردهای این نمایشگاه میتوان به ثبت نام ۲۱۹ نفر از پژوهشگران و فناوران برای حضور در رویداد آنلاین، حضور ۱۵۵ شرکت دانش بنیان، برگزاری چهار نشست عرضه نیازهای فناورانه، برگزاری یک نشست عرضه توانمندی، عرضه ۳۹ نیاز فناورانه در رویداد آنلاین و حضور ۱۲۴ نفر در رویداد آنلاین اشاره نمود.

روح الله دهقانی فیروزآبادیhttp: //isna.ir/xdMMwx، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری از اولین همایش و نمایشگاه تخصصی توسعه دانش فنی بومی و انتقال فناوری در ساخت و احیای کاتالیست های شیمیایی و آخرین دستاوردهای فناورانه شرکتهای دانش بنیان بازدید کرد.

منبع:

1401/08/26
12:12:00
5.0 / 5
444
تگهای خبر: آنلاین , تخصص , تكنولوژی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP