با حضور سرپرست معاونت علمی ریاست جمهوری صورت می گیرد

رونمایی از ۱۲ محصول جدید در اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس

رونمایی از ۱۲ محصول جدید در اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس، همزمان با جشنواره انتخاب برترین های این پارک، ۱۸ مهرماه جاری با حضور سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و اعضای هیئت امنا و مدیران عامل شرکتهای پارک برگزار می گردد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، امین رضا خالقیان، مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک فناوری پردیس با بیان این خبر اظهار داشت: بیستمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس بعد از دو سال که به علت شرایط کرونایی به صورت محدود برگزار شد، سال جاری مقرر است با حضور تمامی مدیران عامل شرکتهای عضو پارک، مرکز رشد و شعب پارک فناوری پردیس، مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط و با اولین حضور رسمی دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی، سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار گردد.
خالقیان اضافه کرد: این اجلاس از سال ۸۱ تابحال هرساله برگزار شده است و شرکتهای برتر پارک در ۷ حوزه مختلف انتخاب و از آنها قدردانی می شوند. همینطور در این دوره برای اولین بار شرکت هایی که در حوزه مسئولیت اجتماعی فعال می باشند هم مورد بررسی قرار گرفته و از چند شرکت فعال این حوزه قدردانی خواهد شد.
به نقل از ایشان، در اجلاس بیستم گزارش جامعی از اقدامات یک سال قبل پارک توسط مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس هم عرضه خواهد شد. همینطور روح الله دهقانی فیروزآبادی سرپرست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و علیرضا پیمان پاک رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران هم در این مراسم سخنرانی خواهند داشت.

خالقیان، معرفی دستاوردهای فناوران را ازدیگر اهداف برگزاری این اجلاس برشمرد و اضافه کرد: در این اجلاس از ۹ محصول جدید شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس در حوزه های صنعت نفت، معدن، سلامت و انرژی رونمایی و از برترین شرکت ها و برترین متخصصان در حوزه های دانش بنیان قدردانی خواهد شد.
به قول مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل پارک، در بیستمین اجلاس سراسری پارک فناوری پردیس همینطور مقرر است مراسم بهره برداری از ساختمان ۲ شرکت جدید که اخیرا به عضویت پارک فناوری پردیس درآمده اند، در فاز دوم پارک (پردیس دانش) انجام پذیرد.
به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، مدیرکل ارتباطات و بین الملل پارک فناوری پردیس ضمن اشاره به این که این اجلاس هر ساله با هدف تقویت هم افزایی و همگرایی شرکتهای دانش بنیان پارک فناوری پردیس برگزار می شود، اظهار نمود: ما در تلاشیم تا زمینه لازم برای آشنایی و هم افزایی میان مدیران شرکتهای فناور، تعامل مؤثر با دانشگاه ها و مراکز پژوهشی داخلی، افزایش صادرات محصولات و خدمات فناورانه و همکاری با طرف های خارجی را تقویت نماییم.
منبع:

1401/07/18
12:08:00
5.0 / 5
452
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵