صندوق دیجیتال به پشتیبانی از سلامت دیجیتال آمد

صندوق دیجیتال به پشتیبانی از سلامت دیجیتال آمد

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، رئیس صندوق پژوهش و فناوری فناوری های نوظهور دیجیتال ضمن اشاره به آغاز فعالیت این صندوق در حوزه اقتصاد دیجیتال از اسفندماه، اظهار داشت: یکی از اولویت های ما در حوزه سلامت هوشمند است.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سید محمد موسی زاده موسوی امروز در رویدادهای دوشنبه های استارت آپی حوزه سلامت هوشمند ضمن اشاره به فعال شدن صندوق پژوهش و فناوری در حوزه اقتصاد دیجیتال، اضافه کرد: این صندوق با مجوز صندوق نوآوری و شکوفایی در اسفندماه سال قبل کار خویش را شروع کرد و تابحال تسهیلات خوبی را در اختیار شرکتهای فناور و دانش بنیان عرضه کرده است.
وی افزود: در حوزه سرمایه گذاری با چند شرکت وارد مذاکره شدیم که بعضی از آنها نهایی شده است.
موسوی، فین تک و معدن را همچون حوزه های اولویت دار این صندوق نام برد و اظهار نمود: در کنار این حوزه ها، ما طرح های حوزه های سلامت دیجیتال و هوشمند را به علت وجود بازار پر پتانسیل رو به رشد در اولویت قرار دادیم.
رئیس صندوق پژوهش و فناوری فناوری های نوظهور دیجیتال با اشاره به اینکه تابحال از بخش کمی از پتانسیل سلامت دیجیتال بهره برداری شده است، خاطرنشان کرد: این امر به علت نو بودن این حوزه است، ولی شاهد بودیم که با شیوع کرونا، سلامت هوشمند رشد خوبی در کشور یافته است، بگونه ای که افرادی که در این عرصه فعال بودند، خدمات شایانی به مبتلایان عرضه کردند.
وی ضمن اشاره به جزئیات حمایت این صندوق از طرح های اولویت دار، خاطرنشان کرد: ترجیح ما در سرمایه گذاری، با استفاده از ابزار هم سرمایه گذاری است؛ چون علاوه بر آورده ای برای شرکت ها، نیاز شرکت ها به آورده های غیر نقدی را هم فراهم خواهد نمود.1401/06/22
10:01:00
5.0 / 5
599
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP