در پی حادثه آتش سوزی اخیر مطرح شد؛

ادامه اختلال در زمینه تلفن ثابت در منطقه 8 تهران

ادامه اختلال در زمینه تلفن ثابت در منطقه 8 تهران

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری، مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: کارشناسان آتش نشانی درحال بررسی علت حریق در حوضچه ارتباطی شرکت مخابرات منطقه 8 هستند و به زودی اعلام خواهد شد.محمدرضا بیدخام در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره علت حریق چند روز گذشته در یکی از حوضچه های ارتباطی شرکت مخابرات تهران اظهار داشت: علت حریق توسط کارشناسان سازمان آتش نشانی درحال بررسی است و هنوز به ما اعلام نکرده اند. طی چند روز آینده در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد و ملاک ما درباب علت دقیق آتش سوزی، سازمان آتش نشانی است.
مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران درباره خسارات وارد شده بر اثر این حریق اظهار داشت: این حریق یک سری هزینه های مستقیم و یک سری هزینه های غیرمستقیم برای ما دارد؛ بطور مثال هزینه غیرمستقیم شارژ مشترکین است که از دست رفته و بررسی آن زمان بر است. همین طور بطور مستقیم ده ها میلیارد تومان به شبکه ارتباطی خسارت وارد شده اما هنوز بطور دقیق برآورد نشده تا در چند روز آینده مشخص خواهد شد.
بیدخام با اشاره به پایداری ارتباطات در زمینه تلفن ثابت و همراه اظهار داشت: در زمینه ارتباطات ثابت و سیار حدودا مشکل خاصی دیگر وجود ندارد و فقط در زمینه تلفن ثابت در منطقه ۸ تهران (تقاطع خیابان جلال و کارگر شمالی) همچنان اختلالاتی وجود دارد و پیش بینی می نماییم که طی چند روز آینده رفع گردد.
وی در ادامه اشاره کرد: در زمینه دیتا هیچ مشکل خاصی وجود ندارد و از روز گذشته تا حالا گزارشی در خصوص اختلال ارتباطی به دست ما نرسیده است.
به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از مهر، ۲ روز گذشته به سبب حریق در یکی از حوضچه های ارتباطی شرکت مخابرات در منطقه ۸ تهران، برخی از خطوط ارتباطی مبتلا به اختلال شده و بنا بر این برای ساعاتی در زمینه تلفن مشتریان خانگی و تجاری هم ارتباط ثابت و سیار اختلالاتی بوجود آمد.


منبع:

1401/05/13
12:30:49
5.0 / 5
584
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲