دو انتصاب معاون علمی رییس جمهوری در زمینه دانش بنیان ها

دو انتصاب معاون علمی رییس جمهوری در زمینه دانش بنیان ها

با حکم معاون علمی و فناوری رییس جمهوری دبیر کارگروه دائمی شورای راهبردی فناوری ها و تولیدات دانش بنیان و دبیر شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان معرفی گشتند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، با حکم دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری رضا اسدی فرد به عنوان دبیر کارگروه دائمی شورای راهبردی فناوری ها و تولیدات دانش بنیان و مهدی الیاسی به عنوان دبیر شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان منصوب شدند.
به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، در حکم معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، خطاب به رضا اسدی فرد دبیر کارگروه دائمی شورای راهبردی فناوری ها و تولیدات دانش بنیان آمده است:
"در اجرای تبصره ماده ۴ بخشنامه داخلی شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان مصوب جلسه مورخ ۹ تیرماه ۱۴۰۱ شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان، به سبب این حکم شما به عنوان دبیر کارگروه دائمی شورای راهبردی فناوری ها و تولیدات دانش بنیان منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن بهره گیری از همه امکانات و ظرفیت های موجود در تحقق اهداف کشور در زمینه اقتصاد دانش بنیان و خصوصا اجرائی سازی ماموریت های شورا در قانون جهش تولید دانش بنیان کوشا باشید. توفیقات بیش از پیش آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله و تحقق آرمان های نظام اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم."
در حکم سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریئیس جمهوری خطاب به مهدی الیاسی دبیری شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان آمده است:
"در اجرای تبصره ۲ ماده ۲ بخشنامه داخلی شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان مصوب جلسه مورخ ۹ تیرماه ۱۴۰۱ شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان، به سبب این حکم شما به عنوان دبیر شورای راهبری فناوری ها و تولیدات دانش بنیان منصوب می شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال، ضمن بهره گیری از همه امکانات و ظرفیت های موجود در تحقق اهداف کشور در زمینه اقتصاد دانش بنیان و خصوصا اجرائی سازی ماموریت های شورا در قانون جهش تولید دانش بنیان کوشا باشید. توفیقات بیش از پیش آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله و تحقق آرمان های نظام اسلامی از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم.»1401/05/06
15:13:46
5.0 / 5
804
تگهای خبر: تولید , فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP