از سوی ستاد نانو صورت گرفت؛

صدور تاییدیه برای 32 محصول نانو حوزه آموزش و سرگرمی

صدور تاییدیه برای 32 محصول نانو حوزه آموزش و سرگرمی

پی اچ پی و جی کوئری: با حمایت ستاد نانو برای 32 محصول نانو در زمینه آموزش و سرگرمی تاییدیه صادر شد که در میان این محصولات 7 اسباب بازی، 6 کیت آموزشی و 9 جلد کتاب وجود دارد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، به نقل از ستاد نانو، محمد اتراکی مدیرعامل یکی از شرکت های فناور با معرفی برنامه ساماندهی و توسعه محصولات آموزشی و اسباب بازی نانو، از صدور تاییدیه برای ۳۲ محصول نانو در زمینه آموزش و سرگرمی آگاهی داد و اظهار داشت: این برنامه از جایی شکل گرفت که ما شاهد محصولات مختلفی در زمینه آموزش و سرگرمی در فناوری نانو بودیم که این محصولات یا با حمایت ستاد نانو یا بر طبق فعالیت خود شرکتها به وجود آمده بود و این محصولات نیاز به همراهی داشت تا ارتقاء کیفی و کمی پیدا کند.
وی افزود: همین طور لازم بود تا این نوع محصولات ازطریق یک ناظر مورد اعتماد ارزیابی و بررسی شوند. بنا بر این برنامه ساماندهی و توسعه محصولات آموزشی و اسباب بازی نانو افتتاح شد که دو هدف عمده را دنبال می کرد. در قدم اول لازم بود دست همکاری به سمت تولیدکنندگان محصولات موجود دراز نماییم تا از این گروه ها حمایت نماییم. این حمایت شامل انواع مشاوره به شرکتها بود تا با کمک کارشناسان ستاد محصولات شرکتها از جنبه های مختلف بررسی و ارزیابی شوند و در نهایت گواهی برای آنها صادر شود. در هدف دوم نیز به دنبال توسعه محصولات فعلی و ارتقا آنها بودیم و همین طور توسعه محصولات جدید در قالب این برنامه را دنبال می کردیم.
مدیرعامل این شرکت با اعلان اینکه این برنامه ها محصولات مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد، اظهار نمود: محصولات حوزه آموزش نظیر کتاب، کیت های آموزشی و حتی دوره های آموزشی همچون این برنامه ها بودند و بر این اساس ما به سمت محصولاتی آموزشی نظیر کتاب، اسباب بازی، انیمیشن، نرم افزارهای آموزشی، فیلم و اپلیکیشین های موبایل رفتیم تا به تولیدکنندگان و توسعه دهندگان این محصولات کمک نماییم تا هم محصولات آنها ارتقا یابد و هم از مزایایی مادی و معنوی بیشتری بهره مند شوند.
اتراکی با تاکید بر این که موسسه خدمات فناوری تا بازار ستاد نانو همان حمایت هایی را که از شرکت های نانویی دارد برای شرکت های حوزه آموزش نیز در نظر گرفته است، تصریح کرد: البته شرکتها لازم است در این راه به بلوغ نسبی رسیده باشند تا مشمول این برنامه های حمایتی شوند. این امکان برای تیم های توسعه دهنده وجود دارد که محصول خودرا زیر نظر کارشناسان ستاد نانو توسعه دهند و با کمک مشاوره ها و حمایت های این مجموعه بتوانند محصول خودرا به بازار برسانند. ستاد نانو به این تیم ها کمک می نماید تا توانمندی های خودرا ارتقا داده، حمایت مالی جذب کنند و ثبت شرکت انجام دهند.
به گفته ی ایشان، بتازگی در کانون کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از بیش از ۲۰ محصول نانویی رونمایی شده است، ضمن آنکه تا حالا ۳۲ محصول حوزه آموزش موفق به دریافت گواهی از ستاد نانو شده اند که در میان آنها ۷ اسباب بازی، ۶ کیت آموزشی و ۹ جلد کتاب وجود دارد.
منبع:

1401/04/27
19:14:15
5.0 / 5
648
تگهای خبر: آموزش , اپل , بازی , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP