تفاهم نامه ای برای توسعه فناوری های عرضه شده به صنایع و سازمان ها

تفاهم نامه ای برای توسعه فناوری های عرضه شده به صنایع و سازمان ها

به گزارش پی اچ پی و جی كوئری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و پژوهشگاه مواد و انرژی در جهت عرضه خدمات آزمایشگاهی تفاهم نامه همكاری امضاء كردند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه همکاری توسط دکتر حسین رحمانی معاون نوآوری و تجاری سازی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و دکتر سعید حصارکی معاون پژوهشی و تحصیلات تکمیلی پژوهشگاه مواد و انرژی و در حضور رؤسای دو مرکز در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران به امضا رسید.

در حاشیه امضای این تفاهم نامه در جلسه ای ضمن معرفی و تاکید بر توانمندی های دو مجموعه، در جهت محورهای مورد علاقه گفتگو و تبادل نظر شد.

همکاری در دریافت پروژه های قراردادی مشترک بخصوص از وزارت های صمت، مسکن و شهرسازی و نیرو و واحدهای زیرمجموعه، توسعه فناوری های مشترک جهت عرضه به صنایع و سازمان ها، همکاری بین مراکز رشد دو مجموعه و شرکت های مستقر در آنها و عرضه خدمات آزمایشگاهی و تخصصی از جانب دو مجموعه و شرکت های مستقر به یکدیگر از موضوعات و محورهای مشترک و مورد گفتگو بود.

بر مبنای اعلام وزارت علوم، بعد از این نشست، دکتر علیرضا خاوندی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به همراه معاونان و مدیران خود از طرح تونل باد، پژوهشکده مواد و طرح های در دست راه اندازی و چند شرکت دانش بنیان مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران هم بازدید کرد.

منبع:

1399/05/10
14:15:31
5.0 / 5
1862
تگهای خبر: تخصص , خدمات , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳