آخرین فرصت شركت در وبینارهای آموزشی مالكیت فكری در حوزه سلامت

آخرین فرصت شركت در وبینارهای آموزشی مالكیت فكری در حوزه سلامت

ثبت نام در دوره های شهریورماه وبینارهای آموزشی مالكیت فكری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی شروع شد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت به همت دفتر توسعه فناوری سلامت از تیرماه سال جاری شروع به کار کرده است. این وبینارهای آموزشی مالکیت فکری وزارت بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی در ماه مرداد نیز ادامه یافت و الان ثبت نام در دوره های شهریور ماه نیز شروع شده است.
باتوجه به برگزاری دوره های اول و دوم در تیرماه و مرداد ماه امسال، دوره شهریور و مهرماه به ادامه دوره دوم و کل دوره سوم اختصاص خواهد داشت. بدین جهت برای آن دسته از افرادی که تا به امروز موفق به ثبت نام و شرکت در وبینارهای تیر و مرداد ماه نشده اند، دوره شهریور ماه آخرین فرصت برای شرکت در سلسله وبینارهای آموزشی مالکیت فکری با محوریت حوزه سلامت است.
در این سلسله وبینارهای آموزش مالکیت فکری به مباحثی همچون آشنایی با مالکیت فکری، پتنت ابزاری برای حفاظت از فناوری های نوآورانه، ثبت اختراعات حوزه سلامت، جستجوی پتنت، آشنایی با پایگاه patentscope، آشنایی با پایگاه Lens، گیاهان دارویی و دانش سنتی، مسیر ملی حفاظت از اختراعات، مسیرهای حفاظت از اختراعات در خارج از ایران، معرفی سازمان ها و دعاوی حقوقی، معرفی کانون پتنت ایران و نحوه ثبت درخواست در پورتال کانون پتنت ایران پرداخته می شود.
برمبنای اعلام مسئول امور ثبت اختراعات دفتر توسعه فناوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، در صورتیکه شرکت کنندگان از قبل عضویتی در پورتال کانون پتنت ایران نداشته باشند، باید قبل از مبادرت به ثبت نام در وبینارهای آموزشی، در پورتال کانون پتنت ایران عضو شوند.
لینک وبینارهای آموزشی و کد ثبت نام مربوط به هر وبینار به صورت ماهانه در اختیار معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت داده شده و بوسیله این معاونت به دانشگاه ها و مراکز علمی تحقیقاتی ابلاغ خواهد گردید.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماسهای کانون پتنت ۰۲۱۶۶۵۱۵۹۵۶-۰۲۱۶۶۵۲۳۶۰۲ و یا شماره واحد مالکیت فکری دفتر توسعه فناوری سلامت ۰۲۱۸۱۴۵۵۱۳۴ تماس بگیرند.1399/05/09
23:07:44
5.0 / 5
1844
تگهای خبر: شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵