برنامه لایو ستاد نانو برای معرفی پایگاه صادرات دانش بنیان به هند

برنامه لایو ستاد نانو برای معرفی پایگاه صادرات دانش بنیان به هند

پی اچ پی و جی کوئری: ستاد نانو برنامه لایو اینستاگرامی در حوزه معرفی پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند را برگزار می نماید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، صفحه اینستاگرام نانو و صنعت ستاد توسعه فناوری نانو روز چهارشنبه ۱۸ خرداد ماه برنامه لایوی را با موضوع "معرفی پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند" با حضور مجتبی قدمگاهی، مدیر مرکز فناوری های پیشرفته ایران در هند؛ IHTIC برگزار خواهدنمود.
مرکز فناوری های پیشرفته ایران در هند؛ (IHTIC) Iran High-Tech India Center، یکی از دفاتر صادراتی مستقر در کریدور فناوری تا بازار (tmsc.ir) و تسهیل گر مسیر توسعه صادرات به هندوستان برای شرکت های دانش بنیان و فناور است. این دفتر با همکاری یک شریک قدرتمند هندی که ۲۴سال سابقه‏ فعالیت رسمی داشته و یکی از ۱۰۰ حقوق‏دان برتر در هند است، ضمن ارائه خدمات مالی، مشاوره ای و کسب و کاری به شرکت های دانش بنیان، تلاش می کند تا محصولات این شرکتها به بازار بزرگ و رو به رشد هندوستان راه یابد.
به نقل از ستاد نانو، از آنجائیکه شرکت های صادرکننده همیشه در دریافت خدمات در کشورهای مقصد گرفتار چالش هایی بوده اند، پایگاه صادرات محصولات دانش بنیان هند در عرصه خدمات تجاری نیز فعال بوده و با مجموعه ای از متخصصین باتجربه، آماده ارائه انواع خدمات تجاری و به خصوص حقوقی است.
همچون خدمات پایگاه صادراتی محصولات دانش بنیان و فناورانه به هند – IHTIC، می توان به مواردی چون انعقاد قرارداد نمایندگی، ثبت شرکت در هند، شرکت در نمایشگاه های بین المللی و داخلی هند، تهیه مواد و ملزومات، تحلیل بازار و نیازسنجی، ثبت اختراع، ثبت محصول و گرفتن انواع گواهی نامه، ارسال و دریافت نمونه محصول، برگزاری جلسات به هم رسانی (Matchmaking)، دریافت اقامت کاری (Employment Visa) در هند و ایجاد فضای نمایشگاه دائمی از محصولات منتخب (showroom) اشاره نمود.
منبع:

1401/03/17
22:38:22
5.0 / 5
703
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
دوستان پی اچ پی و جی كوئری