چهارمین دوره رویداد دانش آموزی اینوتکسی کاپ

چهارمین دوره رویداد دانش آموزی اینوتکسی کاپ

پی اچ پی و جی کوئری: یازدهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری «اینوتکس 2022» امسال میزبان برگزاری چهارمین دوره رویداد دانش آموزی اینوتکسی کاپ در پارک فناوری پردیس خواهد بود.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از روابط عمومی پارک فناوری پردیس، یاسر قرایی دبیر چهارمین دوره رویداد اینوتکسی کاپ با اشاره به برگزاری این رویداد در حاشیه رویداد بین المللی "اینوتکس" اظهار داشت: در این رویداد با طراحی بخش های مختلف به دنبال استعدادیابی کودکان و نوجوانان بجای حالت تستی و چهارگزینه ای، بصورت عملی و در ابعاد مختلف جسمی- حرکتی، شناختی- فکری، روحی- روانی، هیجانی- عاطفی و ارتباطی- اجتماعی هستیم.
قرایی یکی از اهداف برگزاری رویداد اینوتکسی کاپ را نگـاه نـوآورانه، آینده نگارانه و عدم غفلت از نیازهای روز جامعه در عرصه ها و سطوح مختلف از آموزش و پژوهش دانست و اظهار نمود: کارآفرینان، مدیران و مربیان مراکز آموزشی در زمینه آموزش نقش دارند، بدین جهت ما در اینوتکسی کاپ می خواهیم فرهنگ نوآوری و فناوری را که منجر به کارآفرینی می شود را در سنین پایین تر وارد نماییم و هدف ما این است تا والدین دانش آموزان با حضور در این رویداد، استعدادهای فرزند خودرا بیشتر شناخته و مسیر خوبی را برای آینده آنان طراحی نمایند.
وی افزود: به سبب همزمانی برگزاری این رویداد با رویداد بین المللی اینوتکس، بخش های جدیدی همچون بخش نمایشگاهی برای معرفی نوآوری ها و محصولات تولید شده توسط دانش آموزان، بخش معرفی مربیان و معلمان برتر و نیز بخش کارگاهی برای مدیران مدارس و مراکز آموزشی به این رویداد اضافه شده است.
دبیر چهارمین دوره رویداد اینوتکسی کاپ، این رویداد را شامل ۵ قسمت عنوان نمود و تصریح کرد: بخش "نمایشگاهی" یکی از بخش ها است که دستاوردهای مربیان و دانش آموزان را معرفی می کند. بخش دوم "پروتایپ" است که مربیان دانش آموزان و مراکز آموزشی می توانند مستندات پروتایپ خودرا برای ما ارسال نمایند. تا در نهایت در بخش "کافه سرمایه" در بحث تجاری سازی آنها متمرکز شویم.
وی بخش چهارم را "مربی برتر" ذکر کرد که با شعار "من، تو، ما اصولی تدریس می کنیم" به شناسایی روش های تدریس خلاقانه و نوآورانه می پردازد و اشاره کرد: در بخش پنجم بعد از داوری به ۳ نفر اول جایزه اهدا خواهد شد.
قرائی اضافه کرد: بخش دیگر این رویداد بخش کارآفرینی است که سرمایه گذاران و مدیران مراکز آموزشی از سراسر کشور به این رویداد دعوت می شوند تا از نمایشگاه بازدید کنند و با روش ها و محصولات نوآورانه آموزشی آشنا گردند و با آنها ارتباط برقرار کنند. بخش دیگر توانمندسازی مدیران مراکز آموزشی است که در آن با روش های دسترسی به نوآوری ها و فناوری، چگونگی ایجاد مدارسی خلاق در دوران پساکرونا و نحوه سرمایه گذاری در زمینه نوآوری و فناوری در آموزش آشنا می شوند.
چهارمین رویداد اینوتکسی کاپ همزمان با یازدهمین نمایشگاه اینوتکس از ۲۰ تا ۲۳ اردیبهشت در پارک فناوری پردیس با حضور دانش آموزان خانواده، دانش آموزان و مربیان و مدیران بصورت رایگان برگزار می شود.
منبع:

1401/02/13
12:12:58
5.0 / 5
863
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP