برگزاری ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی

برگزاری ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی

سومین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد كه متقاضیان می توانند طرح های خویش را تا ۱۵ شهریورماه به این ایده بازار ارسال نمایند.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سومین ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی توسط دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دفتر برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه علوم پزشکی ایران و مجموعه ایده بازار دانشگاه صنعتی امیرکبیر با عنایت به لزوم های شناسایی فناوری های نوآورانه در حوزه فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی و پشتیبانی از آنها در جهت اجرایی سازی مبحث «جهش تولید» برگزار می گردد.
هدف از برگزاری این رویداد توجه به اهمیت و نقش فرآورده های بهداشتی و آرایشی در سلامت و اقتصاد جامعه است.

مواد اولیه، فرمولاسیون، فناوری نانو، تکنولوژی، ماشین آلات(ساخت، کنترل، بسته بندی)، بسته بندی، لجستیک، مارکتینگ، فناوری های دیجیتال و خدمات از محورهای برگزاری این ایده بازار است.

با برگزاری این رویداد می توان کمک بزرگی به صنایع بهداشتی و آرایشی کشور در زمینه های تولید محصولات سلامت محور، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری در تولید، تولید و بومی سازی مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، کاهش هزینه های درمان جامعه با استفاده از محصولات و خدمات نوین و رونق تولید و اقتصاد کرد.

همچنین شناسایی افراد دارای فناوری و معرفی آنها به صنعت از دیگر اهداف برگزاری این رویداد است.

برگزاری سومین رویداد ایده بازار فرآورده های بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی زمینه پیوند میان صاحبان طرح و فناوری و صاحبان سرمایه و صنعت از یک سو و از طرفی ایجاد زیرساخت به منظور تجاری سازی طرح های کاربردی در حوزه صنایع بهداشتی، آرایشی، شوینده و سلولزی را فراهم می آورد.

بر اساس اعلام دانشگاه امیرکبیر، انعقاد قرارداد تجاری سازی با فناور، ارتباط با جامعه سرمایه گذاران و بهره برداران و حمایت های معنوی و تسهیل در فرایندها و مجوزها از مزایای شرکت در این ایده بازار است.
منبع:

1399/05/07
14:56:37
5.0 / 5
1967
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵