معاون رئیس جمهور:

مهارت آموزی نیازمند تغییر است

مهارت آموزی نیازمند تغییر است

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری البرز معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: سازمان فنی و حرفه ای با تجربه چند ده ساله و زیر ساخت های قوی می تواند با کمک بخش خصوصی به توسعه آموزش های نوآورانه کمک نماید.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، سورنا ستاری روز شنبه ۲۱ اسفند در بازدید از مرکز تربیت مربی فنی و حرفه ای البرز اشاره کرد: حالا تغییرات جدی در زمینه آموزش درحال رخ دادن است. قسمتی از این تغییرات را در دوره کرونا مشاهده کردیم.

وی اضافه کرد: ما احتیاج به نوآوری های جدیدی در این عرصه داریم و نوآوری هم کار بخش خصوصی است. دولت نیز زیر ساخت های ایجاد این نوآوری را می تواند تامین کند.

به گفته وی، سازمان فنی و حرفه ای با تجربه چند ده ساله و امکانات فوق العاده ای که در تمام استانها دارد می تواند مدل جدیدی برای آموزش را در کشور توسعه دهد.

وی افزود: معاونت علمی و فناوری نیز در جهت توسعه این مدلهای جدید برای نوآوری های آموزشی در زمینه های مختلف کمک می نماید.

وی با اشاره به این که حالا نوع صنعت درحال تغییر است، اضافه کرد: احتیاج است در نوع نگرش به حوزه آموزش و مهارت اتفاقات جدیدی بیفتد.

ستاری توسعه استارت آپ های مهارت محور و استارت آپ هایی که در زمینه آموزش های جدید فعالیت می نمایند را از دیگر موضوعات حائز اهمیت عنوان نمود و اظهار داشت: سازمان فنی و حرفه ای به سبب زیر ساخت های مناسبی که دارد بستر بسیار مناسبی است که با مشارکت بخش خصوصی به توسعه این آموزش ها بپردازد؛ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هم به تسریع این مساله کمک می نماید.

منبع:

1400/12/21
19:43:42
5.0 / 5
838
تگهای خبر: فناوری , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP