تشریح نحوه داوری در نهمین جشنواره علمی فرهیختگان

تشریح نحوه داوری در نهمین جشنواره علمی فرهیختگان

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی اعضای کمیته داوری نهمین جشنواره فرهیختگان را منصوب و همین طور نحوه داوری در این جشنواره را تشریح نمود.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی اظهار نمود: باتوجه به درخشش اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در عرصه های مختلف فرهنگی، علمی و پژوهشی در جامعه، دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد بمنظور شناسایی فرهیختگان در حوزه های مختلف بستر انگیزشی ایشان را بوسیله قدردانی در نهمین جشنواره علمی، پژوهشی و فناوری (فرهیختگان) که مقرر است همزمان با رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شود، مهیا کند.
به نقل از دانشگاه آزاد، ایجاد بستری مناسب برای تکریم مقام والای اندیشمندان و نخبگان عرصه علم و فناوری، شناسایی و معرفی پژوهشگران، فناوران و نوآوران، کشف استعدادهای برتر در حوزه های مختلف علمی و فناوری، ایجاد انگیزه رقابت سالم در میان مخترعان، مبتکران، نوآوران و همین طور فراهم سازی فضایی پرشور و رقابتی بین اندیشمندان و دانشمندان از با اهمیت ترین اهداف برگزاری جشنواره فرهیختگان است.
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در همین خصوص اشاره کرد: در امتداد برگزاری نهمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی از کلیه ظرفیت های علمی و اجرائی سازمان مرکزی و واحدهای دانشگاهی استفاده خواهد شد.
وی ادامه داد: داوری ها در این جشنواره در دو سطح صورت می گیرد. سطح اول توسط واحدهای دانشگاهی، سطح دوم توسط استانها و سطح سوم و نهایی نیز توسط کمیته داوری ۳۵ نفره سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی از اواسط بهمن ماه سال جاری شروع می شود.
معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی افزود: داوران این جشنواره را بخش های مختلف دانشگاه همچون معاونت های موضوعی، معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، نمایندگان معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری و همین طور برخی از پژوهشگران شاخص دانشگاه آزاد اسلامی در سطح سازمان مرکزی می سازند.
1400/11/13
08:54:14
5.0 / 5
892
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP