آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف

آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف

آخرین مهلت ارسال طرح به دوازدهمین دوره جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف اعلام گردید.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، رویدادی است که به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف توانسته است طی ۱۱ دوره نقشی مهم در معرفی کسب و کارهای نوپا به سرمایه گذاران ایفا نماید.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف در امتداد ایجاد عرصه ای مناسب برای معرفی و ارائه دستاوردهای علمی، فنی و پژوهشی دانشجویان، دانش آموختگان، استادان دانشگاه ها، کارآفرینان و صاحبان ایده بمنظور تجاری سازی ایده های برتر در زمینه های مختلف برگزار می گردد.
این جشنواره با همکاری دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور بعنوان معدنی سرشار و غنی از نیروی انسانی به شمار می آید و موجبات تولید ارزش و ثروت ملی را فراهم می نماید.
همین طور با فراهم کردن ابزارها و شرایط مناسب جهت بهره گیری از دانش و تخصص متخصصان در راه اندازی و توسعه کسب وکار، فرصتی به وجود آورده است تا صاحبان طرح ها، صنایع و سرمایه گذاران با ریسک های کمتری در راه رشد مواجه شوند.
جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب وکار علاوه بر ایجاد فرصتی مغتنم برای معرفی و مانور کارآفرینان در زمینه های مختلف، امکان برقراری ارتباط هدفمند را میان صاحبان طرح ها و استارتاپ ها با سرمایه گذاران و صنعت گران فراهم می آورد.
در ضمن مراحل این جشنواره، شرکت کنندگان ضمن آشنایی با مفاهیم و اصول کسب وکار و تمرین عملی آنها برمبنای ایده ی محوری و فناورانه خود، در یک محیط رقابتی نسبت به آماده سازی طرح خود جهت ارائه به نهادها و اشخاص سرمایه گذار اقدام می نمایند.
علاقه مندان می توانند تا تاریخ اول بهمن ۱۴۰۰ طرح های پیشنهادی خودرا ارسال نمایند و جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس vccup.sharif.ir مراجعه کنند.
به نقل از دانشگاه شریف، اختتامیه این جشنواره بعد از برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی- منتورینگ و انجام مراحل داوری در بهار ۱۴۰۱ برگزار می شود.1400/10/18
17:14:10
5.0 / 5
839
تگهای خبر: تخصص , تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳