ایجاد سرفصل جدید همکاری با دانش بنیان ها در سازمان محیط زیست تا ۱۴۰۱

ایجاد سرفصل جدید همکاری با دانش بنیان ها در سازمان محیط زیست تا ۱۴۰۱

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از ایجاد سرفصل جدید در این سازمان برای همکاری با شرکتهای دانش بنیان تا سال ۱۴۰۱ اطلاع داد.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا سلاجقه در حاشیه بازدید از نمایشگاه دائمی ایران ساخت در حوزه محیط زیست در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به همکاری سازمان محیط زیست با شرکتهای دانش بنیان اضافه کرد: در این عرصه سرفصل مناسبی در این سازمان تا سال ۱۴۰۱ ایجاد خواهیم کرد.
وی افزود: حرکت ما در سازمان محیط زیست به سمت همکاری با شرکتهای دانش بنیان است.
سلاجقه افزود: بازدید ما در ایام اول مسئولیتم در سازمان محیط زیست از این نمایشگاه از آن حکایت می کند که ارزش زیادی برای فناوری و شرکتهای دانش بنیان قائلم.
رئیس سازمان محیط زیست ضمن اشاره به این که تابحال چالشی میان این سازمان و فناوری های موجود در آن وجود داشته است، خاطرنشان کرد: ولی اگر با رویکرد مسئولیت اجتماعی به آن نگریسته شود مشخص می شود که فناوری هایی که در جهت دیجیتالی شدن و هوشمند سازی هستند، در این عرصه موثرند.
وی با تکیه بر ضرورت استاندارد سازی در این عرصه بیان نمود: استانداردسازی در حوزه های مختلف باعث ارتقاء فعالیت شرکت ها در شاخصهای مختلف می شود و سازمان محیط زیست یک سازمان حاکمیتی است و لازم است فناوری های این حوزه در بخش هایی چون پایش و ردیابی، سرشماری و مدیریت پسماند به کار گرفته شود.
منبع:

1400/08/06
12:32:16
5.0 / 5
1014
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP