۶ فناوری برتر در بیست سالگی پردیس رونمایی شدند

۶ فناوری برتر در بیست سالگی پردیس رونمایی شدند

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری در بیستمین سالگرد تاسیس پارک فناوری پردیس از ۶ محصول فناورانه رونمایی گردید، ضمن آنکه ۷ شرکت با عملکرد بالا مورد تقدیر قرار گرفتند.


به گزارش ایسنا، در آیین نوزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس که همزمان با سالگرد بیستمین تاسیس پارک فناوری پردیس بوده، از ۶ فناوری با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری رونمایی گردید که به این شرح است:
"لاینر حفره دندان لایت کیور" با نام تجاری "کلسی مور" با کاربرد در کف بندی و عایق بندی حفره دندان در زمان ترمیم
"دستگاه کمک تنفسی بای پپ" با کاربرد در ایجاد فشار هوای مثبت در سطح دم و بازدم به همراه باز نگهداشتن مسیرهای هوایی توسط ماسک، تهویه ریه و دستگاه مورد استفاده در درمان بیماری های ریوی
ماده اولیه دارویی "توفاسیتینیب سیترات": این ماده بعنوان ماده اولیه در تولید داروهای بیماران آرتریت روماتوئید و پسوریازیس
سامانه "غربالگری میکروب های صنعتی با نام تجاری "BioSee" با کاربرد غربالگری میکروب های صنعتی در صنایع پروبیوتیک و غذایی
"مکمل ضد اسهال دام بر پایه پروبیوتیک و پری بیوتیک" با کاربرد در صنعت دام بعنوان مکمل ضد اسهال دام بر پایه پروبیوتیک و پری بیوتیک
"سیستم مدیریت ایمنی و مصرف بهینه انرژی گاز و برق ساختمان" با کاربرد تشخیص نشت و انتشار گاز مونواکسید کربن در منازل، پایش مصرف انرژی از راه پایش شدت نور، دما، نوسانات برق
برترین واحدهای پردیس
در این مراسم همینطور از ۷ شرکت دانش بنیان مستقر در این پارک تقدیر به عمل آمد که به این شرح است:
یکی از شرکتهای دانش بنیان این پارک فعال در حوزه تجهیزات پزشکی با افزایش ۳.۵ برابری درآمد در مدت یک سال و ایجاد درآمد صادراتی موفق به کسب عنوان "واحد برتر مرکز رشد فناوری نخبگان" شد.
یکی دیگر از شرکتهای مستقر در پارک فناوری پردیس فعال در حوزه خدمات تخصصی مدیریت و انتقال فناوری با عرضه خدمات تخصصی در حوزه انتقال فناوری و سرمایه گذاری به شرکتهای پارک، موفق به کسب شرکت برتر در عرضه خدمات تخصصی شد.
یکی دیگر از شرکتهای فعال در حوزه تجهیزات پزشکی با صادرات تجهیزات پزشکی به بیشتر از ۱۰ کشور جهان بعنوان صادر کننده برتر ارائه شد.
همینطور یکی از شرکتهای این پارک فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با تولید ۱۴ عنوان محصول جدید، دریافت ۸ عنوان جایزه و ۲۷ درصد افزایش تعداد کارکنان موفق به کسب شرکت برتر در توسعه سازمان و فناوری شد.
یکی دیگر از شرکتهای فناور فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی این پارک با همکاری و عقد قراردادهای بین المللی همکاریهای فناوری با کشور آلمان موفق به کسب عنوان شرکت برتر در همکاری با طرف های خارجی شد.
یکی دیگر از شرکتهای فعال در حوزه مواد و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی با افزایش ۱۲ برابر درآمد سالانه موفق به کسب عنوان شرکت برتر در توسعه اقتصادی شد.
یکی دیگر از شرکت ها در حوزه تجهیزات پزشکی با عقد قرارداد همکاری با ۷ شرکت عضو پارک به ارزش بیشتر از ۲۰ میلیاردریال موفق به کسب عنوان هم افزای برتر شد.
بخش برترین واحد پردیس
یکی از شرکتهای دانش بنیان فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات همینطور موفق به کسب برترین واحد فناور این پارک شده است.
منبع:

1400/07/20
10:37:02
5.0 / 5
987
تگهای خبر: ارتباطات , تخصص , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دوستان پی اچ پی و جی كوئری
پی اچ پی جی کوئری پی اچ پی PHP