برگزاری رویداد مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی با رویکرد نانو و بایوفناوری

برگزاری رویداد مرکز نوآوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی با رویکرد نانو و بایوفناوری

پی اچ پی و جی کوئری: سومین فراخوان برگزاری رویداد مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی با رویکرد نانو و بایوفناوری در 3 زمینه پایش و پالایش آلاینده های محیط زیست، ازدیاد برداشت نفت و صنایع غذایی، انجام می شود.به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، صاحبان ایده یا محصول اولیه، جهت شرکت در این رویداد فناورانه می­ توانند فرم های ثبت نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، حداکثر تا تاریخ 15 مهرماه سال ۱۴۰۰ بوسیله صفحه ارسال ایده وب سایت مرکز نوآوری و شتابدهی جهاد دانشگاهی شهید بهشتی ارسال کنند.

پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی، طرح­ های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد. در صورت گرفتن تایید کمیته داوران، ایده ها و محصولات منتخب در پروسه توسعه محصول وارد می شوند و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه مرکز نوآوری و شتابدهی نانو و بایوفناوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی، فعالیت خودرا تا رسیدن به یک نمونه اولیه قابل ارائه برای جذب سرمایه گذار ادامه خواهند داد. در راه توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم­ های منتخب می­ توانند از خدمات حمایتی بهره ­مند شده و بر طبق گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

ازدیاد برداشت نفت با بهره گیری از نانوبایو فناوری؛ پایش و پالایش آلاینده های محیط زیست با بهره گیری از نانوبایو فناوری؛ تولید و بسته بندی محصولات با ارزش غذایی با بهره گیری از نانوبایو فناوری بعنوان محورهای اصلی رویداد نانو و بایوفناوری اعلام شده است. آخرین مهلت ارسال ایده 15 مهرماه، زمان برگزاری رویداد اواسط آبان ماه و تاریخ اعلام نتایج نهایی 30 آبان ماه سال 1400 اعلام شده است.

طرح ­های نهایی در صورت موفقیت، به سرمایه ­گذاران تخصصی تأیید شده توسط مرکز نوآوری و شتابدهی نانو و بایوفناوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی معرفی شده و شرایط لازم برای عقد قرارداد سرمایه گذاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی نهاد ریاست جمهوری و سایر نهادهای مشارکت کننده در این رویداد فراهم خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد شهید بهشتی، علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی مرکز نوآوری نانو و بایوفناوری جهاد دانشگاهی شهید بهشتی مراجعه کنند.منبع:

1400/06/16
23:34:19
5.0 / 5
971
تگهای خبر: تخصص , تولید , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳