بنیاد نخبگان یزد در کشور درخشید

بنیاد نخبگان یزد در کشور درخشید

به گزارش پی اچ پی و جی کوئری یزد رییس بنیاد نخبگان استان یزد اظهار داشت: این بنیاد برمبنای ارزیابی عملکرد بنیاد ملی نخبگان، رتبه دوم کشور در میان 20 استان هم سطح را در سال 1399 کسب نمود.


«سیدمهدی کلانتر» ضمن اعلام این خبر، اظهار نمود: این بنیاد توانست برمبنای شاخص هایی همچون پیشرفت و کیفیت اجرای برنامه های مصوب، تعداد پرونده های بررسی شده متقاضیان دریافت تسهیلات و نیز تعداد طرح های شهید احمدی روشن، جایگاه خوبی در میان سایر بنیادهای نخبگانی استانی کسب کند.
رییس بنیاد نخبگان استان یزد ضمن تقدیر از کارکنان بنیاد نخبگان استان یزد، اظهار نمود: بنیاد نخبگان استان یزد که نخستین بنیاد استانی در کشور است و کارکنان با سابقه ای دارد، علاوه بر تعدیل دو نفر از نیروها بدون هماهنگی در سال ۹۹ توانست با برنامه ریزی مدون و منظم و اتکا به تجربه های موجود و مشارکت نخبگان یزدی و حمایت شورای علمی، رتبه دوم کشور را در راندمان عملکرد در میان استانهای هم سطح کسب کند.
به گفته ی ایشان، در سال ۹۹ حدود ۳۰ برنامه مختلف شامل همایش و رویدادهای علمی، برنامه های تربیتی و آموزشی، نشست های اجتماعات نخبگانی با مدیران استان، بازدیدهای علمی، صنعتی و زیارتی و نیز کارگاه‎های مشاوره در حوزه های کسب وکار و کارآفرینی و نیز ازدواج توسط این بنیاد و با حضور نخبگان و مستعدان برتر استان و کشور انجام شد که برخی ازین برنامه های بصورت مجازی و برای نخبگان و دانشجویان سراسر کشور اجرا شد.
کلانتر اجرای برنامه های ترویج و شناخت اصول و ارزش های انقلاب اسلامی، ترویج فرهنگ انس با قرآن در قالب کارگاه تفسیر قرآن و اجرای نظام معرفتی و فلسفی نخبگان در حوزه های اخلاق نخبگی و اخلاق پژوهش را از دیگر برنامه های اجرای شده در سال ۹۹ عنوان نمود.
به گفته ی ایشان، تحقق برنامه ها، جذب مخاطب، جذب بودجه، اجرای متناسب برنامه ها، تعداد و کیفیت پرونده های بررسی شده و نیز تعداد هسته های مساله محور طرح ملی شهید احمدی روشن، فاکتورهای ارزیابی عملکردی بنیادهای نخبگان کشور است که استان یزد بطور کلی رتبه دوم را در بین۲۰ استان هم سطح کشور کسب نمود.
به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان یزد، رییس بنیاد نخبگان استان یزد با ابراز رضایت از همکاری نهادها و سازمان های استان در امتداد اجرای برنامه های بنیاد اشاره کرد: قسمتی از برنامه های این بنیاد با مشارکت سازمان ها و نهادهایی مانند دانشگاه ها، مراکز علمی و شرکت ها، پارک علم و فناوری، استانداری، آموزش و پرورش، سازمان صمت، میراث فرهنگی و گردشگری و دیگر موارد اجرا می شود.
منبع:

1400/06/05
23:12:41
5.0 / 5
1189
تگهای خبر: شركت , فناوری , كشور , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳