مدیرعامل مؤسسه تكیه خبر داد؛

کانال پلت فرم تکیه در سامانه شاد بوجود آمد

کانال پلت فرم تکیه در سامانه شاد بوجود آمد

پی اچ پی و جی کوئری: مدیرعامل مؤسسه تکیه سازمان تبلیغات اسلامی، از ایجاد کانال پلت فرم تکیه در سامانه آموزشی شاد و اختصاص ۱۰ کانال تلویزیون اینترنتی به پخش زنده مراسم محرم امسال آگاهی داد.


حسین محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به رونمایی از نسخه جدید پلت فرم «تکیه» همزمان با ایام محرم سال جاری اظهار داشت: ترافیک اینترنت جهت استفاده کنندگان از این پلت فرم مجانی است. وی ضمن اشاره به تغییرات نرم افزاری صورت گرفته برای پلت فرم «تکیه» در روزهای محرم سال جاری عنوان کرد: نسخه PWA که نسخه موبایلی پیش رونده پلت فرم «تکیه» است با هدف استفاده آسان تر کاربران به راه افتاده است. با این نسخه کاربران می توانند بدون احتیاج به نصب اپلیکیشن از نسخه موبایلی این نرم افزار استفاده کنند و با ذخیره سازی آدرس آن در هر زمان این اپلیکیشن در دسترس خواهد بود. محمدی یکی از اقدامات مهم مؤسسه تکیه را مجانی کردن ترافیک مصرفی استفاده از سایت «تکیه» برای مخاطبان عنوان نمود و اضافه کرد: ترافیک اینترنت مخاطبانی که پخش زنده مراسم مذهبی را از راه سایت «تکیه» دنبال می کنند مجانی است. همینطور مخاطبان می توانند به فایل های آرشیوی هم دسترسی داشته باشند. بدین سان هر میزان دانلود از این پلت فرم مجانی خواهد بود. مدیرعامل مؤسسه تکیه سازمان تبلیغات اسلامی اظهار داشت: با هماهنگی انجام شده تمامی مراسم های در ارتباط با مداحان شاخص در کل کشور هر شب به صورت زنده در این وبسایت قابل نمایش است. وی افزود: در همین حال با هماهنگی تلوبیون ۱۰ کانال این تلویزیون اینترنتی به پخش زنده محتوای سامانه «تکیه» اختصاص یافته که شامل کانالهای سخنرانی و مداحی و یک کانال برای نوجوانان است.
محمدی از ایجاد کانال «تکیه» در سامانه آموزشی «شاد» اطلاع داد و اظهار داشت: محتوای مذهبی ماه محرم که توسط مداحان و سخنرانان تولید می شود برای دانش آموزان هم در این سامانه در دسترس قرار گرفته است. مدیرعامل مؤسسه تکیه سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه اپلیکیشن «تکیه» در طول روز پخش زنده بیشتر از ۲۰۰ جلسه مذهبی را پوشش می دهد اضافه کرد: حدود ۳ هزار هیأت در روزهای محرم سال جاری برای پخش زنده روی «تکیه» ثبت نام کردند. در این سایت به نشانی tekye.net بیشتر از ۱۰۰ هزار قطعه صوتی آرشیو شده است. کاربران می توانند در قسمت پخش زنده، سخنرانی و مداحی و مراسم مذهبی مدنظر خویش را انتخاب کنند و یا از آرشیو به مطالب قبلی دست یابند. محمدی از برگزاری پویش دانش آموزی در جهت مشارکت دانش آموزان در مسابقه کتابخوانی با محتوای محرم، برگزاری روضه خانگی و سرودخوانی اطلاع داد و اظهار داشت: متقاضیان تا اربعین زمان دارند که آثار خویش را برای داوری ارسال و جوایز ارزشمند دریافت نمایند.


منبع:

1400/05/26
21:08:06
5.0 / 5
1149
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱