برگزاری نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران با حضور شرکت های دانش بنیان

برگزاری نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران با حضور شرکت های دانش بنیان

پی اچ پی و جی کوئری: اولین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکت های دانش بنیان حوزه صنایع سبک و ساختمان روزهای 10 تا 13 آذرماه 1400 در محل نمایشگاه های بین المللی کشور عمان انجام می شود.


به گزارش پی اچ پی و جی کوئری به نقل از ایسنا، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، گروه مکران و سازمان منطقه آزاد چابهار، اولین نمایشگاه تخصصی صادراتی ایران با حضور شرکت های دانش بنیان حوزه صنایع سبک و ساختمان انجام می شود. ارتقای فرصت های سرمایه گذاری در عمان با دعوت تجار و تبلیغات گسترده در رسانه های محلی این کشور یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
اعمال ۳۰ دلار تخفیف بابت هر متر مربع برای شرکت های دانش بنیان با معرفی نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پارک های علم و فناوری همچون مزایای حضور در این نمایشگاه است.
هم اکنون بیش از ۷ هزار شرکت دانش بنیان و خلاق در کشور فعالیت و خدمات و محصولات فناورانه ای به جامعه ارائه می کنند. توسعه بازار داخلی و رونق صادرات این محصولات دارای فناوری های پیشرفته همچون اهدافی است که در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دنبال می شود.
برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی توانمندی های صادراتی ایران نیز با هدف معرفی توانایی ها و کوشش های دانش بنیان و خلاق به بازارهای بین المللی برگزار می گردد.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی http: //tesc.ir/ مراجعه کنند.1400/05/23
11:26:32
5.0 / 5
939
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴