تمدید مهلت ارسال ایده های دارویی در یک رویداد

تمدید مهلت ارسال ایده های دارویی در یک رویداد

فراخوان جذب تیم در یکی از شتاب دهنده های حوزه فرآورده های های تک دارویی تا 15 مردادماه تمدید گردید.


به گزارش ایسنا، فراخوان مشترک یکی از شتاب دهندهای حوزه فرآوردهای های تک دارویی با برنامه چالش های فناوری و نوآوری (InnoTEN) رویدادی است که اساتید، استارت آپ های فناور، دانشجویان، کارآفرینان صنعت و پزشکان را گرد هم می آورد.
اینوتن (Innoten) بعنوان یکی از برنامه های ستاد توسعه فناوری نانو متولی اجرای چالش های نوآوری است که بوسیله کارگزاران خود مبادرت به شناسایی نیازها و مسأیل شرکت های صنعتی کرده و برای رفع آنها مبادرت به انتشار فراخوان و برگزاری مسابقه می کند.
بر این اساس این شتاب دهنده با همکاری شبکه تبادل فناوری ستاد نانو، رویداد تپش را با «تمرکز بر فرآورده های نوین دارویی و مکمل ها» و در موضوعات میکروسفرها، تکنولوژی mRNA، فرمولاسیون های مبتنی بر نانوتکنولوژی و کانژوگه های پلیمری و پروتئینی برگزار می کنند.
با اهمیت ترین هدف برگزاری این رویداد، ایجاد فرصت های رشد و موفقیت برای استارت آپ ها است و ایده ها یا طرح هایی که از لحاظ فنی و اقتصادی مناسب می باشد را می توان با ایجاد بستری از اساتید، فعالان به نام و زیرساخت های مهمی چون آزمایشگاه، خطوط تولیدی، فضای اداری، آموزش و…. به همراه تیم مارکتینگ به مرحله تولید انبوه و در نهایت فروش رساند.
از تمامی علاقه مندان شامل شرکت های فناور، دانشجویان، پژوهشگران برای رفع مساله مطرح شده در این فراخوان دعوت به عمل آمده است و بنابر اعلام دبیرخانه چالش های فناوری و نوآوری (اینوتن)، شرکت کنندگان تا 15 مردادماه ۱۴۰۰ فرصت دارند طرح مفهومی اولیه خودرا به دبیرخانه چالش ارسال نمایند.
بعد از اتمام مهلت دریافت طرح ها و غربال اولیه، داوری طرح ها صورت خواهد گرفت و سرانجام طرح های برگزیده به مرحله دوم راه خواهند یافت.
به نقل از ستاد نانو، برگزیدگان مرحله نخست، فرصت خواهند داشت تا ضمن تکمیل مستندات فنی و اقتصادی، نمونه ای آزمایشگاهی از طرح خودرا مطابق با ملاحظات فنی چالش بسازند. در این مرحله شرکت کنندگان بصورت گام به گام، پیشرفت طرح خودرا گزارش می دهند و برمبنای آن از حمایت، شامل اعطای گرنت نقدی و آزمایشگاهی به تیم های برگزیده به مبلغ ۴۰ میلیون تومان، تسهیلات قرض الحسنه ویژه در امتداد تجاری سازی برای هر تیم برگزیده به مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان، کمک به تهیه طرح کسب وکار برای هر تیم برگزیده، دوره های آموزشی حرفه ای کسب وکار با مشارکت سازمان مدیریت صنعتی و خدمات شتابدهی بهره مند می شوند.1400/05/12
23:49:09
5.0 / 5
1212
تگهای خبر: تكنولوژی , تولید , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵